sobota, 19 czerwca 2010

Kasia Kowalska - Piła 29.05.2010

Czyli nauk fotografowania na koncertach ciąg dalszy.
Kasia jest artystką dość ekspresyjną, co jest bardzo pomocne i zdecydowanie uatrakcyjnia zdjęcia. Wszystko byłoby OK gdyby nie ten mój canon (S5 IS) który przy długim zoomie i nie najlepszym oświetleniu, dobrze ostrzy jakieś 1 na 10 zdjęć - porażka... Z ponad setki zrobionych na tym koncercie, ostało się tylko te osiem... Od kiedy jakiś czas temu zacząłem używać analogowego Pentaxa P30T, a szczególnie z obiektywem 50mm 1,7 opieranie się na informacji aparatu kompaktowego dotyczącej ostrości (zielony lub pomarańczowy kwadracik) wydaje się być jakąś paranoją!!! Na Wyświetlaczu aparatu wszystko na ogól wygląda dobrze, gorzej jest, gdy zdjęcia ogląda się na monitorze komputera. Dobrze ostrzy tylko przy średnich ogniskowych i optymalnym świetle - znacie to???Zapraszam:
Digart.pl - http://jamajka82.digart.pl
deviantART.com - http://jamajka82.deviantart.com
Flickr.com - http://www.flickr.com/photos/jamajka1982

5 komentarzy:

 1. no ja tego nie znam,hehe ale uważam,że nie jest źle

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki:) a tak przy okazji, czy Ty jutro nie pracujesz że do tej godziny siedzisz przed komputerem :)(ja mam jutro wolne...) :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja mam 2 zmianę,czyli do pracy na 14.30 :)
  ale już mnie poduszka wzywa ,więc znikam
  pozdrowionka;)

  OdpowiedzUsuń
 4. pozdrawiam:)
  a ja dwa dni temu dowiedziałem się że w Pile likwidują moją drukarnie Quad/Winkowski, więc do końca roku będę jednym z 800-1000(z samej drukarni) bezrobotnych osób w moim mieście...
  słodkich snów:)

  OdpowiedzUsuń